Ana Sayfa Pratik Bilgiler 7 Ekim 2018 63 Görüntüleme

Diyetle Bölgesel Zayıflama | Faydalı Şifalı Bitkiler ve Şifalı Bitkilerin Yararları


Diyetle bölgesel zayıflamak mümkün mü? Hem hızlı zayıflama hem de kilo vermek için seçimlerinizi doğru diyetten yana yapmalısınız. Tabi ki sadece diyet yeterli olmayacaktır. Düzenli beslenme ve farklı teknikler ile dilediğiniz bölgelerden zayıflamak için sporu hayatınıza katmalısınız. Bunun için bilmeniz gereken birkaç detay var. Diyetle bölgesel zayıflamak için yapmanız gerekenleri gelin hep birlikte inceleyelim.

Basenden Zayıflama

Öncelikle şunu söylemeliyiz; baseniniz genişse ve siz bu bölgeden zayıflamak istiyorsanız, leğen kemiğinizin genişliğine göre bir incelme planı yapmalısınız. Eğer leğen kemiğiniz geniş ise zaten bunu daraltmak pek mümkün değildir. Ancak egzersiz ve sağlıklı beslenme düzeni ile istediğiniz sonuca kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Göbek Eritme

Göbeğinizden yağ yakmanın sırrını veriyoruz; şekeri hayatınızdan çıkarın! Kan şekerini hızlı yükselten ve direkt olarak göbekte yağlanmaya yol açan şey şekerdir. Bunun için şekeri hayatınızdan çıkarmalısınız. Böylece yapacağınız egzersiz ve diyet ile kolayca göbek eritme işlemeni gerçekleştirebilirsiniz.

Bedenen İncelme

Eğer bedenen incelmek isterseniz diyet programınıza mutlaka sütü eklemelisiniz. Bunu size diyetisyeninizde söyleyecektir. Akşam yatmadan içeceğiniz 1 bardak süt, yağ yakımınızı hızlandıracaktır.

Bacak İnceltme

Hem patates hem de pirinçten uzak durmalısınız. Özellikle çok sıcak halde kesinlikle tüketmemelisiniz. Bacaklarınızın kalınlığından şikayetçiyseniz kesinlikle düzenli yürümeli ve patates ve pirinçten uzak durmalısınız.

Tatlıyı Kesin!

Tabi ki kilo aldıran ve hep gündemde olan şey; tatlı! Sağlığınızı ne kadar tehlikeye attığınızı bilmelisiniz. Aslında hayatınızdan tatlıyı çıkardığınız zaman ne kadar rahatlayacağınız ve tatlı ihtiyacınızı doğal yollardan meyveler ile alarak bunu yok edebileceğinizi de bilmelisiniz. İşte size bir sır daha; mesela meyvelerin üzerine tarçın dökebilir ve yediğiniz zaman çikolata yiyor gibi bir tat alabilirsiniz. Oldukça işe yaradığını söyleyebilirim.

Diyetle bölgesel zayıflayabileceğiniz gibi hayatınıza hareketi de almanız şart. Sağlığınızı asla tehlikeye atmamalı ve seçimlerinizi hemen yapmalısınız. Kararlı olmak için size sunulan bu bilgilerden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle sabahları yürüyüş yapın ve tatlıyı hayatınızdan çıkarın, sonucun ne kadar güzel olduğunu hemen fark edeceksiniz.

REKLAM
Web
Analytics
Şifalı Bitkiler Rehberi